بسیار ساده تر از آنچه تصور کنید... سيللللللل

دنیای امروز دنیای اطلاع رسانی است. در صحنه رقابت تنگاتنگی که امروزه بین شرکتها و موسسات وجود دارد، یکی از اصول اولیه برای بقا و پیشرفت، اطلاع رسانی صحیح و لحظه به لحظه است. واضح است که اولین وسیله ارتباطی و اطلاعاتی در عصر حاضر شبکه جهانی اینترنت می باشد. تقریبا هیچ شرکت یا موسسه ای را در دنیا نمی توانید پیدا کنید که در زمینه کاری خود موفق باشد بدون اینکه از طریق وب سایت اینترنتی خود را به دیگران معرفی کرده باشد.

با توجه به اهمیت بالایی که پایگاههای اینترنتی در دنیای تجارت دارند، معمولا مدیران ارشد شرکتها تمایل دارند خود شخصا بر محتویات آن نظارت داشته باشند، این در حالی است که آنان معمولا فاقد دانش فنی در مورد نحوه طراحی و تولید و ایجاد تغییرات در یک سایت اینترنتی هستند.

نرم افزار مدیریت جامع تولید و نگهداری سایت «کارا» این امکان را به شما می دهد خودتان سایت خود را تولید کرده و آن را به طور کامل مدیریت نمایید و برای این امر نیاز به دانش تخصصی در این زمینه ندارید. با استفاده از این نرم افزار بسیار ساده تر از آنچه تصور کنید می توانید بخشهای مختلف سایت خود را مدیریت کنید، بخشهای جدید ایجاد کرده و به سایت خود اضافه کنید و یا محتویات آنها را تغییر دهید. برای این منظور حتی لازم نیست اطلاعات را مجددا بر روی وب سرور خود بارگذاری (upload) کنید. کلیه این تغییرات بلافاصله پس از آنکه دستور تغییر وارد می شود اعمال می شوند. سایت ساز «کارا» تنها سایت سازی است که این قابلیت را دارد.

همه چیز بسیار ساده تر از آنچه شما تصور می کنید انجام خواهد شد.

با استفاده از این نرم افزار، می توان وب سایت هایی کاربردی، پویا و منطبق بر استانداردهای روز طراحی وب، تولید نمود. برای مشاهده قابلیت ها و امکانات نرم افزار سایت ساز به بخش امکانات سایت ساز مراجعه نمایید.