سایت ساز کارا، نرم افزاری است ویژه ایجاد وب سایت های پویا و کاربردی که به کمک آن می توان نیازهای اصناف گوناگون در راستای حضور در دنیای اینترنت را برآورده نمود. این نرم افزار با کاربری بسیار ساده و روان امکانات فراوانی را در اختیار مدیران وب سایت ها قرار می دهد. همچنین با توجه به رعایت استانداردهای روز طراحی وب، وب سایت های تولید شده توسط سایت ساز کارا، از جذابیت، کارایی و امنیت بسیار بالایی بهره می برند. همچنین این وبسایت ها جهت رتبه بندی در سیستم جستجوی گوگل نیز بهینه سازی شده اند.

با استفاده از ابزار موجود در نرم افزار سايت ساز، ايجاد صفحات جديد، درج مطلب، ارسال تصوير يا تصاوير جديد، مديريت كاربران سايت، مديريت خريدهاي انجام شده بصورت اينترنتي از طريق سايت شما و ... به راحتي و بدون وابستگي به اشخاص حقيقي يا حقوقي و يا طراح و توسعه دهنده سايت، انجام خواهد شد. 

پس از راه اندازي وب سايت توسط كارشناسان شركت مهندسي كاراپرداز، شما با دسترسي به پنل مديريتي نرم افزار قادر خواهيد بود، كليه عمليات مربوط به مديريت و نگهداري وب سايت را به طور كامل انجام دهيد و با توجه به ابزار قدرتمند موجود كليه نيازهاي شما در بروز رساني و انجام تغييرات احتمالي در وب سايتتان برطرف خواهد شد.

تنها کافیست مدیران مشاغل، نیازهای خود را جهت حضور در دنیای وب، به کارشناسان شرکت اعلام نمایند تا وب سایتی کامل را منطبق با نیازهایشان دریافت نمایند.